•   تماس با ما : 09356757905
  •   Info@sample.com

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

 


پیشگیری قبل از حوادث
شما میدانید که ریزش سنگ از ارتفاع ممکن است خدای نکرده خطر ساز باشد یا باعث خسارات جبران ناپذیری شود که خاطر شما را به مخاطره بیندازد.

در ساختمانهای مرتفع و بلند و یا برج های سر به فلک کشیده که رویت و بازنگری در نمای ساختمان امکان پذیر نیست با پیچ و رولپلاک کردن و استحکام سازی نمای ساختمان از بروز حوادث ناشی از افتادن سنگ جلوگیری می شود. شما میتوانید از احتمالات حوادث و ضررها و خسارات ناشی از سقوط سنگ را قبل از وقوع پیش گیری و مهار کنید تا اسوده خاطر شوید.

در این موارد شما می توانید با تماس گرفتن از مشاوران و کارشناسان ما به صورت رایگان استفاده کرده و برای انجام امور خدمات پیچ و رولپلاک و سایر خدمات کار در ارتفاع اقدام نمایید.

کلیه خدمات توسط افراد مجرب و کار ازموده با ابزارهای کاری استاندارد و به روش سخره نوردی با طناب راپل در ایمنی کامل تحت پوشش شرکت و بیمه حوادث انجام می شود.
لطفا از بازدید و مشاوره از کارشناسان ما دریغ نفرمایید به صورت کاملا رایگان.

خدمات مرتبط: شستشوی نما , شستشوی نما با واتر جت ,  شستشوی نما با واتر جت پلاس ,شستشوی نمای ساختمان با اب گرم , شستشوی نما با ابر و طی , بتن درز انقطاع بین دو ساختمان ,  پوشاندن پاسیو با توری ,  اب بندی و رزین جهت براق کردن نماهای اجری ,  اب بندی و رزیت اپوکسی در نماهای سنگی و چوب نما ,  رنگ امیزی نما  , رنگ امیزی فریم پنجره ها ,  شستشوی نمای کامپوزیت ,  شستشوی نمای شیشه با ابر و طی ,  اب بندی نمای شیشه ای ,  نورپردازی نمای ساختمان ,  کلیه خدمات غیر قابل دسترس

دیگر خدمات ما:

شستشو نما

بستن فاصله بین دو ساختمان

رنگ آمیزی نما

نماشویی

آببندی نما

نورپردازی نما

 

تماس با ما : 09356757905

خدمات کار در ارتفاع

شستشوی نما , شستشوی نما با واتر جت ,  شستشوی نما با واتر جت پلاس ,شستشوی نمای ساختمان با اب گرم , شستشوی نما با ابر و طی , بتن درز انقطاع بین دو ساختمان ,  پوشاندن پاسیو با توری  ,  اب بندی و رزین جهت براق کردن نماهای اجری ,  اب بندی و رزیت اپوکسی در نماهای سنگی و چوب نما ,  رنگ امیزی نما  , رنگ امیزی فریم پنجره ها ,  شستشوی نمای کامپوزیت ,  شستشوی نمای شیشه با ابر و طی ,  اب بندی نمای شیشه ای ,  نورپردازی نمای ساختمان ,  کلیه خدمات غیر قابل دسترس