•   تماس با ما : 09356757905
  •   Info@sample.com

پیچ و رولپلاک نما

 خدمات محکم سازی سنگ نما و پیچ رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست:

اول لازم است که بدانیم اصلا پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان برای چه ساختمانهایی لازم و ضروری است.

پیچ و رولپلاک نما برای کلیه ساختمان‌هایی که نمای آنها سنگ کار میشود ضروری میباشد.

اولویت پیچ رولپلاک سنگ برای نماهایی میباشد که ریزش سنگ نما و سقوط آن را شاهدیم.

وقتی یک تکه از سنگ نما سقوط میکند و اگر حادثه‌ای رخ ندهد مفهوم آن این است که ما بقی سنگها هم شل میباشد.

ریزش یک تکه از نمای ساختمان هشداریست که باید جدی گرفته شود.

ساختمانهای بالای 4 طبقه به خاطر نشست ساختمان و عدم مصالح و استفاده از سیمان خشک باعث ول شدن سنگها میشوند.

ما برای پیچ و رولپلاک سنگ نما و محکم کاری نمای ساختمان شما بهترین روش و کیفیت را انتخاب میکنیم.

کلیه خدمات محکم سازی سنگ نما بروش راپل و با طناب انجام میشود.

ما حتی سنگ نمای شما را بدون داربست نصب و جایگزین و ترمیم میکنیم.

سنگ های با عرض 40 سانت را با هیلتی و زیر 10 سانت را میتوان با دریل معمولی سوراخکاری کرد.

استفاده نا صحیح از ابزار کار در ارتفاع و ناوارد بودن در امر پیچ و رولپلاک سنگ نما باعث خسارات زیادی میشود که باید به آنها توجه کرد.

هنوز هم عده ای از مردم هستند که فکر میکنند استفاده از داربست بهتر و بر روی طناب تعادلی وجود ندارد, که راجب این موضوع لازم به ذکر است که چون اکثر افرادی که با داربست کار میکنند با طناب نمیتوانند و یا بلد نیستند کار کنند و آنها کار با طناب را رد میکنند.

ما کار پیچ و رولپلاک سنگ شما را با رزومه قوی انجام میدهیم.


در نمای ساختمانهایی که از ابزار بندی با نماهایی که به رومی معروفند.

این موارد از نماها اسیب پذیری بالایی دارند نمایی که با هزینه زیاد طراحی و ذوق و سلیقه و هنر انجام شده به دلیل ابزار بندی سنگها از تکه سنگهای کوچکتر و باریک با شکل دار و یا از سنگ های یک تکه و بزرگ استفاده شده و از ابزاری چون رابیتس استفاده شده در معرض خطر و اسیب پذیری بیشتری قرار دارند لذا جهت پیشگیری و استحکام سازی سنگ نمای ساختمان در این موارد لازم به اجراست.

روا نیست با افتادن یک سنگ از نمای ساختمان موجب شود که ازرده خاطر شوید. نمایی که با ذوق هنری و مهارت و کلی هزینه اضافه ساخته و اجرا شده باعث دغدغه خاطر و دفرمه شدن وباعث دلزدگی ساکنین ساختمان شود.

گذشته از حوادث و ضررهایی که ممکن است خدای نکرده در بر داشته باشد. این پیشگیری و استحکام سازی توسط پیچ و رولپلاک کردن سنگهای نمای ساختمان امکان پذیر است خدمات فوق را به ارتفاع کاران بدون داربست اجرا با طناب به روش سخره نوردی بسپارید.

حتما در ارائه خدمات پیچ و رولپلاک و سایر خدمات در ارتفاع و مشاوره همیار شما خواهیم بود.

به استحظار میرسانم که بازدید و مشاوره و کارشناسی در کلیه امور خدماتی نمای ساختمان رایگان می باشد.


خدمات مرتبط: شستشوی نما , شستشوی نما با واتر جت ,  شستشوی نما با واتر جت پلاس ,شستشوی نمای ساختمان با اب گرم , شستشوی نما با ابر و طی , بتن درز انقطاع بین دو ساختمان ,  پوشاندن پاسیو با توری  ,  اب بندی و رزین جهت براق کردن نماهای اجری ,  اب بندی و رزیت اپوکسی در نماهای سنگی و چوب نما ,  رنگ امیزی نما  , رنگ امیزی فریم پنجره ها ,  شستشوی نمای کامپوزیت ,  شستشوی نمای شیشه با ابر و طی ,  اب بندی نمای شیشه ای ,  نورپردازی نمای ساختمان ,  کلیه خدمات غیر قابل دسترس,پیچ و رولپلاک سنگ نما,پیچ کردن سنگ نما,رولپلاک نما بدون داربست,پیچ رول پلاک نما با طناب,راپل,خدمات نما,تعمیر سنگ نما,

 

تماس با ما : 09356757905

خدمات کار در ارتفاع

شستشوی نما , شستشوی نما با واتر جت ,  شستشوی نما با واتر جت پلاس ,شستشوی نمای ساختمان با اب گرم , شستشوی نما با ابر و طی , بتن درز انقطاع بین دو ساختمان ,  پوشاندن پاسیو با توری  ,  اب بندی و رزین جهت براق کردن نماهای اجری ,  اب بندی و رزیت اپوکسی در نماهای سنگی و چوب نما ,  رنگ امیزی نما  , رنگ امیزی فریم پنجره ها ,  شستشوی نمای کامپوزیت ,  شستشوی نمای شیشه با ابر و طی ,  اب بندی نمای شیشه ای ,  نورپردازی نمای ساختمان ,  کلیه خدمات غیر قابل دسترس