•   تماس با ما : 09356757905
  •   Info@sample.com

پیچ و رولپلاک نما

محکم کاری سنگ نما بدون داربست,راپل:

با گذشت زمان سنگ‌های نمای ساختمان‌ها از حالت خود خارج و باعث ریزش و سقوط میگردند.

در همچین مواقعی که سنگ نما شل و احتمال ریزش سنگ را دارد,باید به سرعت کار پیچ و رولپلاک نما را آغاز و برای مستحکم سازی سنگ نما اقدام کرد.

برای اجرای خدمات پیچ و رولپلاک نمای سنگی دیگر احتیاجی به زدن داربست نمی‌باشد

خدمات تعمیر نما و نصب سنگهای ساختمان را با طناب و بدون داربست انجام می‌دهیم.

گروه ما با بهره‌گیری از اصول کار در ارتفاع بروش راپل آماده خدمت‌ رسانی به شما هم شهری‌های عزیز می‌باشد.

 باید به خاطر داشته باشید که خدمات پیچ رولپلاک سنگ نما را باید به جدییت گرفت و هر چه دیر اقدام به پیچ ورولپلاک سنگ نما کنید, ممکن است آسیب و خسارات بیشتری را متقلب شوید.

نمای ساختمان یکی از مهم ترین اصول صنعت ساختمان معماری می باشد, مهم است که بدانیم نمای ساختمان میتواند نظر هر بیننده ای را جلب و صاحب نظر کند.

نمای ساختمان های سنگی که از سنگهای مختلف از قبیل گرانیت ، مرمر، تراورتن یا از هر نوع سنگ دیگری نما سازی شده اند اصولا به دلیل سنگین بودن آن در سطح دیوار نمای ساختمان نیاز به استحکام سازی دارند چرا که به علت سنگین بودن به دلایل مختلف به مرور زمان ریزش میکنند.

اگر سنگ نمای ساختمان هم اسکوپ شوند هم بمرور زمان سیمهای اسکوپ زنگ زده و سنگ نما دچار ریزش میشوند و در این زمان نمای ساختمان نیاز به پیچ و رولپلاک سنگها را دارد.

توضیح علت ها:

در اثر نشست ساختمان

در اثر نداشتن کیفیت ملات زیر ساخت سنگ

در اثر درز داشتن بین سنگ ها که باعث نفوذ آب باران می شود

در اثر ترک داشتن و شکستگی سنگ

در اثر شل بودن یکی از سنگ ها

در اثر اسکوپ نکردن سنگ های صیقلی و صاف مثل سنگ های گرانیت و به علت های مختلف که ممکن است داشته باشد مثل یخ زدگی و طبله کردن ملات پشت سنگ و یا صداهای ناهنجار و ضربه های ناخواسته که از داخل ساختمان برای بازسازی و یا میخ زدن ایجاد میشود. بنابراین استحکام سازی و پیچ رولپلاک جهت پیشگیری و احتمالات لازم به اجرا است.

شرکت کار در ارتفاع اردیان بدون داربست با اجرا با طناب راپل ropel  مصمم است که در امور استحکام سازی و پیشگیری شمارا یاری دهد.

کار در ارتفاع بدون داربست و اجرا با طناب راپل ropel  به کارفرما این امکان را میدهد که هرچه سریع تر در ایمنی کامل و بدون هیچ مجوزی به دلیل نداشتن سد معبر م حجم مکانی و حجم زمانی انجام خدمات فوق را تصمیم گیری و مدیریت کند.

خدمات مرتبط:پیچ و رولپلاک سنگ نما بدون داربست,محکم کاری سنگ نما,خدمات نما,رول پلاک نما, شستشوی نما , شستشوی نما با واتر جت ,  شستشوی نما با واتر جت پلاس ,شستشوی نمای ساختمان با اب گرم , شستشوی نما با ابر و طی , بتن درز انقطاع بین دو ساختمان ,  پوشاندن پاسیو با توری  ,  اب بندی و رزین جهت براق کردن نماهای اجری ,  اب بندی و رزیت اپوکسی در نماهای سنگی و چوب نما ,  رنگ امیزی نما  , رنگ امیزی فریم پنجره ها ,  شستشوی نمای کامپوزیت ,  شستشوی نمای شیشه با ابر و طی ,  اب بندی نمای شیشه ای ,  نورپردازی نمای ساختمان ,  کلیه خدمات غیر قابل دسترس

دیگر خدمات ما:

محکم سازی سنگ نما

شستشو نما

نماشویی

بستن درز انقطاع

آببندی نما

نورپردازی نما

 

تماس با ما : 09356757905

خدمات کار در ارتفاع

شستشوی نما , شستشوی نما با واتر جت ,  شستشوی نما با واتر جت پلاس ,شستشوی نمای ساختمان با اب گرم , شستشوی نما با ابر و طی , بتن درز انقطاع بین دو ساختمان ,  پوشاندن پاسیو با توری  ,  اب بندی و رزین جهت براق کردن نماهای اجری ,  اب بندی و رزیت اپوکسی در نماهای سنگی و چوب نما ,  رنگ امیزی نما  , رنگ امیزی فریم پنجره ها ,  شستشوی نمای کامپوزیت ,  شستشوی نمای شیشه با ابر و طی ,  اب بندی نمای شیشه ای ,  نورپردازی نمای ساختمان ,  کلیه خدمات غیر قابل دسترس